Materiały dla poligrafii

W branży poligraficznej działamy od 25 lat.

Firma Gudart powstała we wrześniu 2015 roku. Jednak my, czyli osoby, które ją tworzą, znamy się od ponad dwudziestu lat. Wyróżnia nas przede wszystkim to, że jesteśmy nie tylko zgranymi partnerami w biznesie, ale również przyjaciółmi poza nim, mamy wspólne zainteresowania i pasje. Jedną z nich jest poligrafia. Z zaangażowaniem obserwujemy ciągły rozwój tej branży starając się nadążyć za wszystkimi nowinkami. Dzięki temu asortyment naszej firmy jest stale rozszerzany, a klientom oferujemy ogromny wybór materiałów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Przy doborze z szerokiej oferty specjalistycznych produktów zawsze proponujemy swoje doradztwo, transport oraz pomoc we wdrażaniu. Naszym celem jest stałe powiększanie grona kontrahentów owocującego dobrą współpracą, dzięki której praca w poligrafii staje się przyjemnością.

Zapraszamy do kontaktu.

Poznaj ofertę

lakiery-690x420

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.